SPACE - ERP System

SPACE przeznaczony jest do kompleksowej obsługi sprzedaży w średnich i dużych przedsiębiorstwach. Od momentu planowania budżetu, przez ustalenie targetów i sprzedaży bazowej, aż po złożone kampanie promocyjne i proces ich akceptacji- SPACE wspomaga i automatyzuje pracę użytkowników.
Modułowa budowa aplikacji umożliwia dopasowanie jej do charakteru przedsiębiorstwa.


więcej

Pricing Policy

Aplikacja przeznaczona do planowania i zarządzania polityką cenową produktów. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych algorytmów wyznaczania i kontroli ceny pozwala w zależności od decyzji użytkownika na częściową lub pełną automatyzację polityki cenowej przedsiębiorstwa również z uwzględnieniem oferty konkurencji.

więcej

Aplikacje dedykowane

Tworzymy oprogramowanie automatyzujące procesy biznesowe, z obiegiem akceptacji spersonalizowanym pod potrzeby klienta. Nasze aplikacje minimalizują pracę użytkowników i usprawniają przepływ informacji wewnątrz firmy.
Aktywnie uczestniczymy w całym procesie powstawania aplikacji od konsultacji poprzez projektowanie, wykonanie oraz wdrożenie i wsparcie.

więcej

Dział Informatyki zajmuje się tworzeniem oprogramowania na zamówienie klienta i wedle jego indywidualnych potrzeb.
Stworzyliśmy i w dalszym ciągu rozwijamy wiele wysoce wyspecjalizowanych aplikacji biznesowych. Nasze produkty cechują się szerokimi możliwościami, a jednocześnie prostotą użytkowania.